Lunchbox

Malwina

Make bento, not war!

Blog ze sprawdzonymi przepisami na lunchbox

Jeśli zajrzałeś na nasz blog, to z pewnością szukasz inspiracji na smaczne lunchboxy, które możesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub wypad za miasto. Dobrze trafiłeś, lunchboxy towarzyszą nam niezmiennie od ponad 8 lat. Na swoim koniec mamy kilka tysięcy zapełnionych pojemników i trzy bestsellerowe książki „Lunchbox na każdy dzień. Przepisy inspirowane japońskim bento”, „Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy” oraz „Lunchbox na każdy dzień. FIT BENTO„. Preferujemy kuchnię sezonową, prostą i przede wszystkim smaczną. Jesteśmy przekonani, że bez względu na dietę i ograniczenia, znajdziesz na naszym blogu sporo wartościowych treści. To jedyne takie miejsce w polskiej blogosferze.

 

Co to jest Make bento, not war!

To projekt, który rozpoczęliśmy w 2013 roku. Na początku miał na celu dzielenie się z innymi swoimi codziennymi lunchboxami. Z czasem stał się medium pozwalającym nam na propagowanie idei smacznych i zdrowych posiłków na wynos. W cyklu Make bento, not war! opublikowaliśmy ponad 200 wpisów i zgromadziliśmy ogromną ilość lunchboxów. Wszystkie dotychczasowe posty znajdziesz tutaj – przepisy na lunchbox w cyklu Make bento, not war!.

Tu nas znajdziesz:

Facebook – Make bento, not war! 

Obserwuj, by być na bieżąco z nowościami publikowanymi na blogu. Dzięki temu nie przegapisz nowych przepisów do Twojego lunchboxu.

Instagram – Make bento, not war! 

Tu znajdziesz niepublikowane wcześniej treści, relacje z gotowania krok po kroku, dużą garść informacji na temat diety i zdrowego odżywiania. Śledź nas i zobacz, jak wygląda bentowanie od kuchni.

Grupa z lunchboxami na Facebooku

A jeszcze więcej pomysłów i przepisów na smaczny lunchbox znajdziesz na tajnej grupy na Fb – Make bento, not war! Zdrowe i smaczne lunchboxy. Dołącz do grupy –  zainspiruj siebie i innych.

Naszej działalności przyświeca hasło

Make bento, not war! 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości obsługi. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookies