Nowe wydanie książek „Lunchbox na każdy dzień”

Malwina

Dzień dobry,

W końcu udało nam się zakończyć prace nad nowym wydaniem książek „Lunchbox na każdy dzień. Przepisy inspirowane japońskim bento” oraz „Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy”. Książki są już dostępne w sprzedaży w sklepach internetowych oraz w stacjonarnych księgarniach. Chciałabym Wam pokazać czym różnią się oba wydania i co nowego w nich znajdziecie.

A po co w ogóle to nowe wydanie? Doszłam do wniosku, że dwie pierwsze książki można jeszcze ulepszyć i sprawić, że będą bardziej praktyczne dla Was, dlatego też na początku tego roku zabrałam się za nanoszenie poprawek. Zależało mi na odchudzeniu niektórych przepisów bez uszczerbku na smaku potraw, dodaniu indeksów i przede wszystkim – informacji o kaloriach i makroskładnikach. Wiem, że wielu osobom tych danych brakowało, a nie każdy chciał posiłkować się rozpiską kaloryczną, która jest do pobrania oddzielnie. Jeśli nie macie kalorii do pierwszego wydania, to możecie pobrać je tutaj.

WAŻNE: kalorie poszczególnych dań w 1 i 2 wydaniu różnią się.

Czym różni się pierwsze wydanie książek od wydania drugiego?

  • Przy każdym przepisie znajduje się informacja o ilości kcal i makroskładnikach – kalorie podane są dla 1 porcji lub sztuki. Oznaczenie o ilości porcji/sztuk znajduje się pod nazwą przepisu.
  • Dodana została szczegółowa gramatura przy składnikach, podobnie jak w najnowszej książce FIT BENTO.
  • Wszystkie przepisy zostały ujednolicone + wybrane przepisy delikatnie odchudzone bez szkody dla smaku.
  • UWAGA: kaloryczność przepisów z nowego wydania nie będzie się zgadzała z kalorycznością przepisów z wydania pierwszego.
  • Na grzbiecie 1. książki znajduje się cyfra 1, której brakowało w pierwszym wydaniu
  • Zielona książka ma dodatkowo tasiemkę, jak pozostałe części
  • Zielona książka ma poprawiony indeks potraw i składników. Ten indeks to ogromna zaleta naszych książek. Pozwoli on Wam zaoszczędzić czas na planowaniu menu i gotowaniu. Macie do wykorzystania banany? Wystarczy zajrzeć do indeksu i w jednym miejscu znajdziecie wszystkie przepisy z danym składnikiem wraz z numerem strony. 
  • Cena nowego poprawionego wydania jest wyższa od wydania pierwszego.

Jak odróżnić stare wydanie od nowego?

Książki różnią się okładkami. Na nowych jest specjalne oznaczenie w postaci czerwonego koła. Pierwszego wydania zielonej książki już prawie nie ma na rynku, niebieskiej zostały gdzieniegdzie ostatnie sztuki.

Czy pierwsze wydanie będzie nadal w sprzedaży?

Nie, drugie wydanie zastępuje to pierwsze. Zielonej książki z pierwszego wydania nie ma już na rynku, niebieskiej zostały ostatnie egzemplarze. Jeśli zależy Wam na zakupie starszych książek, warto się śpieszyć, bo wkrótce ich zabraknie.

 

You may also like

Zostaw po sobie ślad

Ta strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości obsługi. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookies