Nasze książki

Malwina

Dzień dobry,

Z tej strony Malwina i Wojtek. Bardzo miło nam gościć Cię na naszym blogu. Skoro zajrzałeś/aś do tej zakładki, to zapewne chcesz rozpocząć na serio przygodę z lunchboxami. Jesteś w odpowiednim miejscu – z nami będzie to o wiele prostsze. Nauczymy Cię, jak komponować posiłki, co gotować, by jeść smacznie, zdrowo i nie wydawać przy tym fortuny na jedzenie. Tak, to wszystko jest możliwe, musisz przede wszystkim chcieć zacząć.

Lunchboxy towarzyszą nam niezmiennie od 2013 roku – na uczelni, w pracy, w trakcie podróży i wycieczek. Bez wątpienia jest to nieodłączny element naszego życia. Swoją wiedzą i doświadczeniem, a także sprawdzonymi przepisami, dzielimy się nie tylko na tym blogu, ale i w naszych książkach kulinarnych. To nie są zwykłe książki kucharskie, a raczej kompendium wiedzy na temat lunchboxów, codziennej organizacji, planowania, zero waste i sprytnego gotowania. A wszystko to w połączeniu z prostymi i niebanalnymi przepisami, które przygotujesz z produktów zakupionych w lokalnym Lidlu lub Biedronce.

 

Pierwsza książka to „Lunchbox na każdy dzień. Przepisy inspirowane japońskim bento” , z kolei druga – „Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy”. W 2021 roku ukazała się najnowsza książka „Lunchbox na każdy dzień. FIT BENTO” z lekkimi i pełnymi smaku przepisami do lunchboxu i na meal prep. Nasze książki zakupisz w większości księgarni internetowych, stacjonarnie zaś w Empiku.

 

 

Lunchbox na każdy dzień pierwsza książka

Nasze książki są dla Ciebie, jeśli chcesz:

  • Zrzucić zbędne kilogramy, jedząc smacznie i zdrowo
  • Nauczyć się planować posiłki i robić mądrze zakupy
  • Oszczędzać czas spędzony w kuchni
  • Zmniejszyć ilość wyrzucanego jedzenia
  • Jeść więcej warzyw
  • Mniej wydawać na jedzenie
  • Urozmaicić swoją codzienną dietę

 

Make bento, not war! ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości obsługi. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookies